foto

Із бронзовою нагородою повернувся із Одеси студент 5 курсу факультету електронних технологій  ЧДТУ, кандидат у майстри спорту України Роман Чуприна.

9-11 жовтня у Одесі відбувся Кубок України з військово-спортивних багатоборств (у розділі «Бойове двоборство») пам’яті Героя України Генерал-майора Сергія Кульчицького – і саме черкащани показали там чудову техніку рукопашного бою та стрільби з пневматичної зброї.

У підсумку, володарем Кубку України став майстер спорту України Сергій Корнусь,  бронзову ж нагороду отримав кандидат у майстри спорту України, студент ЧДТУ  Роман Чуприна.

Для довідки: генерал-майор Кульчицький С.П. загинув поблизу Слов’янська в районі проведення АТО. Знаходився у гелікоптері Мі-8МТ Національної гвардії України, який після розвантаження харчових продуктів та проведення ротації особового складу на п’ятому блокпосту, повертаючись з району гори Карачун, зазнав обстрілу, що вівся з лісосмуги, та був підбитий. Катастрофа, спричинена пострілом із переносного зенітного ракетного комплексу. Указом Президента України № 544/2014 від 20 червня 2014 року, за виняткові військові заслуги перед Українською державою, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету України, присвоєно звання «Герой України» (посмертно). У пам’ять полеглого героя спортсмени змагатимуться у двох видах спорту: стрільбі та всестильовому бою.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.