Автор статті

8 коментарів

 1. Віктор
  Віктор at | | Reply

  цей випадок тільки черговий раз демонструє, наскільки Україна готова до вступу в ЄС.

 2. Таісія Плахута
  Таісія Плахута at | | Reply

  Мене дійсно ніхто не обирав, але і бажаючих організовувати євромайдан не знайшлося.
  І буде чесно, якщо Ви передивитеся відео, і визнаєте, що я не кричала Ганьба коли виходив Білоусов, коли він Говорив, навпоки йшла до свободівців і просила не кричати, щоб він висловився. Але вони не послухали мене.
  А після його слів особливо вже нового ми б і не почули нічого, на моє переконання.
  До того ж я дала йому завершити думку, мікрофон не забирала, а навпаки давала ще раз. Навіщо Ви тут це пишете?
  Коли хотіли поговорити зі мною і порадитися, то особисто говорили, я до Вас надзвичайно щиро поставилася, а тепер Ви отак вчиняєте.
  Не подобалося, що я проводжу майдан? Чому не прийшли і не сказали? Чому продовжували ходити на акції?
  Чи може все ж друзі з СБУ Вас переконали почати здавати учасників акції?

 3. Віктор
  Віктор at | | Reply

  Дивна статейка! Але що може бути дивного в позиції даної особи, яка дійсно була на площі, але бігала то до начальника громадської безпеки УМВС в Черкаській області (який був в цивільному та не афішував своє перебування), то до інших керівних міціянтів і все щось по дружньому перешіптувались. А тепер обливає брудом, що перед комунякою не впали на коліна, особою, що зазіхнула на саме святе, що має кожна людина – на її права, і право вільного висловлювання своєї позиції. Що цьому міліціянському стукачеві заважало організувати свій майдан в четвер чи пятницю чи інший день.

 4. Іван
  Іван at | | Reply

  Доброї ночі шановні!
  знаю особисто Станіслава
  Він завжди в центрі подій, він не має знайомих в правоохоронних органах. І якщо події при виступі були цілком “нормальними”, то я нічого не розумію

 5. Сергій
  Сергій at | | Reply

  23 листопада молодь міста була разом в пориві захисту напрямку інтеграції з ЄС. Події на Соборній площі, коли зносили намет, складали протокол то всі учасники акції були в середні кола міліції. Це було неочікувано. не могло не бути переживання за несприятливі обставини для мітингу, які склалися. І чому намагання з’ясувати причини дій міліції Ви оцінюєте як “по дружньому перешіптувались”? Ви самі хоч вірите, що студент може знати начальника УМВС, чи навіть сержанта міліції?
  Взагалі всі люди мають свої погляди і позиції, це нормально. Але вибачте не треба звинувачувати одне одного, розколювати громаду. Треба шукати компромісу, і поступово крок за кроком йти до спільної мети – Європейської сім’ї народів.

 6. Маша
  Маша at | | Reply

  чого Ви чубитеся? люди агов! ворог поруч. Це не Станіслав і не Таїсія! влада, яка знахабніло маніпулює. влада, яка 3 роки вела нас в Європу використовуючи всю систему пропаганди, а за тиждень змінює думку. це проблема №1

 7. Ворон
  Ворон at | | Reply

  взагалі то причина цього “висеру” від цього хлопця не те що він “стукач” (як дехто писав нижче). Він голова черкаської міської організації “Батьківщина молода”. Протягом усіх днів майдану нікому не дозволяли приносити партійну символіку (хоча були спроби але на прохання організаторів всі знімали її). Можливою образою цього хлопця стало те, що не дозволили поряд з гаслами за ЄС повісити портрет Тимошенко. Коли його повішали то організатори попросили зняти його і він був тим хто найбільше сперечався.
  Тому питання тільки чому цей хлопець обманює всіх і називає себе незаангажованим, якщо він звичайний партійний функціонер Батьківщини?

 8. Станіслав Сафонов
  Станіслав Сафонов at | | Reply

  Щодо Вашого аналізу дякую.
  Але повідомляю факт з свого життя:
  з 18 11 2013 припинив членство в ГО Батьківщина молода” і відповідно не міг бути 27 числа головою
  Дякую друзям за підримку.
  Співчуваю патріотам постраждавшим сьогодні вранці від звірячих дій беркутівців.

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.