04d5482266450f9360f7333ffcbb2528

Придніпровський районний суд міста Черкаси сьогодні розглянув справу щодо кандидата у народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка Руслана Волинця. Його судили як одного з організаторів та учасників так званої «смітникової люстрації» – акції із вкидання колишніх регіоналів та комуністів у сміттєві баки, – пишуть Новини. Черкаси.

Скандальна акція сталася 25 вересня у сесійній залі Черкаської обласної ради, де саме проходила сесія. В той день люди в камуфляжі принесли до зали сміттєві баки, у яких невдовзі опинилися депутат, колишній комуніст Олександр Харламов та екс-перший заступник голови Черкаської облради, колишній регіонал Володимир Вовченко.

Тоді ж депутатка облради Любов Майборода звернулася до правоохоронців з проханням вжити заходів та покарати організаторів акції за хуліганство та перешкоджання діяльності місцевої ради. Невдовзі в міліції з’явилося двоє підозрюваних – «радикал» Руслан Волинець та самооборонівець з Умані Андрій Столяр.

– Слідчий повідомив, що розглядатиметься міра запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Я був лише очевидцем того, що відбувалося. Тоді в сесійній залі були крики, потасовки, хтось когось смикав. Але чомусь вирішили порушити справу саме проти мене, – розповідає Руслан Волинець. Він вважає, що поява справи – не випадковість, а навмисна провокація, щоб зняти його з виборчих перегонів. Він балотується по 198 виборчому округу із центром у Смілі.

Підтримати Руслана Волинця прийшло близько 20 осіб – серед них були депутати Черкаської райради, представники Народної ради Черкаського району, Самооборони Майдану та ультрас.

– Мене теж дістала влада регіоналів, яка сидить на місці і не хоче покидати свої крісла. Вони добровільно не хочуть іти. Я особисто підтримую ту акцію, тому що треба показувати владі регіоналів і комуністів, що все-таки народ має силу і здатність цю владу побороти. І такі методи говорять про те, що народ усе це дістало, – каже депутат Черкаської районної ради Катерина Онопрієнко, яка прийшла до суду підтримати Руслана Волинця.

– Ми не можемо стояти в стороні, тому прийшли підтримати Руслана. Думаю, це прояви залишків старої системи, але вже з новими обличчями. Я впевнений, що це робиться, щоб залякати активістів, – додав присутній у суді координатор Самооборони Майдану Черкаської області Олег Скалько.

– Цю людину просто хочуть зробити цапом-відбувайлом. Взагалі це виглядає дуже цікаво. Є купа справ, які мали розглянути про майданівців, минув майже рік, а все це досі саботується. А тут якось швиденько почали справу доводити до суду. Якось знову запахло зимою. Потрібно показати, що ми не заспокоїмось, – каже художник і громадський активіст Олександр Дувінський, який також прийшов на судове засідання.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.