3584Сьогодні  делегація черкащан на чолі з головою ОДА Юрієм Ткаченком відкриє оновлену школу в Лисичанську, яка постраждала під час збройних протистоянь. Цей заклад носитиме ім’я нашого видатного земляка – Богдана Хмельницького, а його стіни прикрашатиме барельєф великого гетьмана України.

Під час урочистого відкриття школи лисичанські учні отримають від черкаської делегації подарунки – навчальні посібники та оргтехніку.

Нашу область пов’язують із тим регіоном давні тісні культурні зв’язки. Після війни черкащани допомагали у відбудові шахт на Луганщині, а донеччани допомагали нам у створенні вугільної галузі.

Юрій Ткаченко сподівається, що і надалі ці добрі стосунки, зокрема з викладачами та учнями врятованих шкіл, тільки міцнішатимуть і розвиватимуться.

Нагадаємо, що це вже другий навчальний заклад на Донбасі, відбудувати який допомогла Черкащина. У вересні голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко брав участь у відкритті школи у Слов’янську. Їй присвоєно ім’я нашого славетного земляка Тараса Шевченка.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.