foto1

Натяками на можливість «сміттєвої люстрації» громадськість Черкас та Сміли протестувала проти призначення – в обхід громадської думки – земельних чиновників на Черкащині загалом та у Смілі, зокрема.

 

Протести громади, що притягла сміттєві баки під Головне управління  Держгеокадастру у Черкаській області, спричинили перспективи призначення на керівну земельну посаду у Смілі та Смілянському районі колишнього голови Смілянської райради Олега Косенка, якого місцева громада пригадує за гучними «земельними» скандалами та активною підтримкою режиму Януковича. 15 грудня Олега Косенка було звільнено із ГУ Держгеокадастру у Львівській області для переведення у Міськрайонне управління у Смілянському районі та м. Сміла ГУ Держгеокадастру у Черкаській області. Офіційно, керівника там наразі немає    – тож «виклик» аж зі Львова одіозного Олега Косенка, що раніше ніяк не виявляв себе земельним спеціалістом,  смілянська громада пов’язує із перспективами призначення саме його керувати кадастровими питаннями Смілянщини. Доведена до «точки кипіння» передчуттями земельних «дерибанів» і переконана, що керувати і без Косенка є кому (хоча б звільненому днями з цієї посади Роману Дорошенку), смілянська громадськість уже  приходила пікетувати новопризначенця, але на роботі його не застала. У підсумку – Громадською радою при ГУ Держгеокадастру у Черкаській області спрямовано ряд запитів – стосовно люстрації Олега Косенка та призупинення будь-яких дій, пов’язаних із його прийомом на роботу.

Це було одним із головних питань, які активісти планували поставити керівникам ГУ Держгеокадастру у Черкаській області 20 грудня (на засіданні Громадської ради, що діє при управлінні), і які повисли у повітрі – на громадську раду земельне керівництво не з’явилось. Іншим кричущим питанням стали спроби без участі громадськості провести атестацію керівників районних управлінь Держгеокадастру. Громадськість підготувала до керівництва ГУ Держгеокадастру у Черкаській області відповідне звернення  – відтермінувати проведення атестації, запланованої на 22 грудня, і включити до складу комісії  регламентовані законом 30% представників громадськості, а саму атестацію супроводити онлайн-трансляцією. Інакше – переконані активісти – чимало  районів області очікує доля Смілянщини, де самі лише 200 «атовців» (що наразі очікують виділення земельних ділянок), уже сьогодні готові вийти пікетувати обласний Держгеокадастр.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.