78ea280be5c0922c4582eb0ee696b34e

Телекомунікаційний провайдер компанія «Воля» підбила підсумки конкурсу графіті «Технології як мистецтво», – пише “Прочерк”.

Авторами чотирьох найкращих ескізів стали група студентів Черкаського технологічного університету, а також художники Богдан Горпинич, Наталія Біленька й Лада Дарина.

А в серпні з приголомшливої роботи студентів – жовтогарячої жар-птиці, зображеної на паркані «Волі» по пров. Сєдова, 22, − стартував і соціальний проект компанії. Роботи ж Богдана, Наталії й Лади прикрасять центр міста.

Зараз найкращі майстри стріт-арту наносять останні штрихи на паркан біля будівлі, розташованої на бульварі Шевченка, 296.

Художники малюють із великим ентузіазмом. Жителям Черкас ідея з графіті також припала до душі. Адже, стаючи об’єктами живопису, вулиці міста змінюються.

− Можна багато говорити про те, що краса врятує світ, нічого не зробивши при цьому. А можна внести свою лепту. Талановитим митцям − учасникам нашого проекту і їхнім колегам розписувати паркан на бульварі Шевченка біля Палацу «Дружби народів» не завадив навіть холод. Дуже надихають і гарні відгуки жителів міста, які щиро раді, що в Черкасах з’являються цікаві графіті. Сподіваємося, що в майбутньому нашу ініціативу щодо створення в місті унікальних арт-об’єктів підтримають і інші компанії, − сказав директор Черкаського регіонального підприємства компанії «Воля» Микола Громов.

Усього на конкурс графіті було представлено дев’ять індивідуальних і колективних робіт.

Переможця конкурсу, який отримає подарунковий сертифікат на VIP-користування інноваційною послугою інтерактивного телебачення «Волі» протягом року і приз від компанії, буде названо на завершальному заході соціального проекту.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.