337

Сьогодні, 31 жовтня, Черкаси приєднаються до патріотичної акції під назвою «Велика українська хода». Волонтерка та активістка Євромайдану Катерина Валевська на Соборній площі розгорне десятки національних стягів, які привезла з різних куточків України з написами та побажаннями від місцевих жителів, — повідомляють в прес-службі Черкаської ОДА.

Черга дійшла і до черкащан – до 17-ої вечора всі охочі зможуть долучитися до акції й розписати власними побажаннями прапор від нашого міста.

Стартувала ця Хода 14 вересня з Майдану Незалежності в Києві. Черкаси стали 36-им містом, де побувала волонтерка. А триватиме вона, допоки не назбирають сотню українських прапорів.

Такий захід відбувається за ініціативи активістів Майдану. Він має на меті вшанування пам’яті Небесної Сотні, передбачає зустрічі з їхніми рідними та близькими людьми. Окрім цього, волонтери хочуть зібрати якнайбільше інформації про загиблих, їх особисті речі, аби в кінцевому результаті створити музей в Києві на честь полеглих майданівців.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.