foto1

Кому із дітей приділяти більше уваги? Чому батько чи мати повторюють вчинки своїх батьків – і як не передати ці помилки власним дітям? Про це та багато іншого днями дізнавались учасники тренінгу «Секрети ефективного батьківства», що днями пройшов у Смілі – для родин та місцевих профільних управлінь.

foto2

За словами тренера, провідного експерта із питань сімейної політики та сімейних відносин, кандидата філософських наук Андріана Буковинського, сьогодні традиційну роль родини практично знищено – внаслідок насаджування чужорідного культу вільних та нетрадиційних стосунків, ліквідації управлінських ланок, що займаються питаннями сім’ї. Тож головною метою таких тренінгів є мотивація батьків до відповідального ставлення до родини, усвідомлення своєї ролі у вихованні дітей, зміцнення зв’язків усередині сім’ї.

– Тема виховання дітей не є новою. Цей світ старий, і ми маємо досвід багатьох поколінь. Такий досвід, здавалося б, міг допомогти нам знайти правильний підхід до цього питання. Однак у часи сьогодення, коли ми бачимо велику жагу до освіти, чуємо про нові школи, про нові системи й методи навчання – попри все це, переважно більшість дітей не навчена йти тим шляхом, яким вони мали б іти. Батьківський обов’язок є такою сферою життєвого досвіду, де люди бачать помилки своїх ближніх чіткіше за свої власні, – зазначив Адріан Буковинський. – Батьки часто провадять своїх дітей саме тим шляхом, який вони самі, коли це стосувалося їхніх друзів, вважали ризикованим і навіть звинувачували за це своїх ближніх.

…Саме у цих питаннях і допоміг розібратися небайдужим татусям Черкащини  експерт з питань сімейної політики та сімейних відносин Адріан Буковинський. Саме батько несе відповідальність за виховання дитини. Яким він має бути? Як йому справлятися зі своїми обов’язками? Під час тренінгу татусі могли дізнатися багато корисної інформації, поділитися своїми думками, переживаннями, а також мали можливість скласти свій індивідуальний план, щоб бути ефективним батьком.

foto-4

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.