23d518fc19ab7a262e2b2e02bedf31c0_mikhail_porechenkov_01

Служба безпеки України розпочала кримінальне провадження проти громадянина Російської Федерації Михайла Пореченкова, йдеться на сайті СБУ.

Кримінальне провадження відкрили за статтею 258-3 Кримінального кодексу України – створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації т.зв. «ДНР». Актору загрожує позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років.

Раніше у МВС заявили, що Михайло Пореченков, прибувши до Донецька, у складі збройної банди, особисто взяв участь в обстрілі підрозділи українських Збройних сил з автоматичної зброї. Ці кадри обійшли телеекрани, «в повному обсязі викриваючи цього громадянина Росії в скоєнні злочину на території України», – пише “Прочерк”.

«Сьогодні ж слідчі звернуться до суду і, переконаний, Пореченков буде оголошений в розшук із санкцією – арешт. Неминуче буде підключення до розшуку і Інтерполу. Слідчі переконані, що при настільки очевидних доказах злочину, рішенні суду Інтерпол активно підтримає розшук, і Пореченков не зможе переміщатися по світу, поза Росією, не будучи заарештованим і екстрагованим в Україну», – зазначив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Нагадаємо, Михайло Пореченков зіграв головну роль у фільмі про уродженця Чорнобаївщини Івана Піддубного й навіть постраждав під час зйомок. Але фільм вийшов таким, що демонструє презирство до української мови, народу і державності, через що Міністерство культури України 28 липня позбавило фільм «Піддубний» прокатних свідоцтв.

У Вікіпедії невідомі виправили сторінку актора, після того, як він стріляв в українських військових, написавши, що Михайло Пореченков – вбивця.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.