_DSC0219

Сьогодні у Громадській приймальні УМВС в Черкаській області відбулася прес-конференція з начальником відділу по боротьбі зі злочинами у бюджетній сфері Андрієм  Чередниченко. Темою зустрічі була “Протидія кримінальним правопорушенням у бюджетній сфері”.

Начальник відділу по боротьбі зі злочинами у бюджетній сфері та захисту бюджетних коштів розповів про правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт та послуг за бюджетні кошти для забезпечення потреб держави.

–На території  Черкаської області впродовж 2014 року розпорядниками бюджетних коштів різних рівнів проведено 669 процедур закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти. 10 на суму понад 10 млн.грн., ще 39 на суму понад 1млн. грн. За результатами проведення заходів 16 процедур закупівель за державні кошти на загальну суму понад 3,6 млн.грн. були відмінені, або визнані такими, що не відбулися у зв*язку з виявленням працівниками управління порушень з боку тендерних комітетів розпорядників різних рівнів, – розповів Андрій Чередниченко.

«За 9 місяців 2014 року за нашими матеріалами повідомлено про підозру: за кримінальними правопорушеннями, скоєними розпорядниками коштів державного бюджету – 96 разів, місцевого бюджету – 62, у сфері держзакупівель – 83, установлена сума матеріальних збитків – 27 млн. 368 тис. грн., забезпечено відшкодування – 28 млн. 253 тис. грн.», – додав підполковник міліції.

На сьогодні управлінням здійснюється супроводження ряду кримінальних проваджень зі збитками бюджету понад 1 млн. грн. у сфері держзакупівель, які охоплюють галузі освіти і медицини, будівельну галузь, та придбання робіт і послуг виконавчим комітетом обласного значення.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.