fa8e65f8d206f9dcb31518a016cb9f0c

Аналітики порахували, як упала підтримка Президента Петра Порошенка і його однойменного блоку в регіонах України порівняно з президентськими виборами, які пройшли в травні поточного року. Повідомляє ресурс “Слово і Діло“.

Зокрема, експертами була порахована різниця між відсотками голосів за Петра Порошенка на президентських виборах в травні і відсоток голосів за партію «Блок Петра Порошенка» на парламентських виборах у жовтні.

Таким чином, в цілому по Україні, станом на 8:50 ранку 28 жовтня 2014 року, чинний Президент України втратив 33% голосів українських виборців.

Цікаво, що найбільшу підтримку виборців Порошенко втратив в західній Україні. Зокрема, у Львівській області різниця в голосах склала цілих 49,48%, а в Івано-Франківській – 46,96%. На третьому місці Тернопільська область – 41,06%, а четвертим опинився Київ з результатом 40,15% втрачених голосів.

Остаточні результати щодо того, скільки всього голосів втратив Петро Порошенко за п’ять місяців будуть відомі після підсумкових даних Центральної виборчої комісії за результатом обробки 100% виборчих протоколів.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.