486

12–15 жовтня 2014 року Східноєвропейський університет економіки і менеджменту взяв участь у саміті лідерів Європейської Бізнес Асамблеї – щорічному форумі президентів та ректорів вищих навчальних закладів, учених, лекторів і викладачів, бізнесменів та інвесторів – членів Європейської Бізнес Асамблеї з різних країн світу. Саме за ініціативою цієї організації проходять щорічні зустрічі кращих представників освітніх, наукових і бізнесових кіл.

Тема цьогорічного саміту – «Наука та освіта. Інноваційні моделі розвитку». Для обговорення актуальних тенденцій у сфері освіти та науки була запрошена ректор Східноєвропейського університету економіки і менеджменту Шпак Любов Олександрівна. Ректор взяла участь у роботі трьох головних секцій: «Університет майбутнього», «Ефективні форми інтеграції науки, освіти та виробництва», «Удосконалення навчального процесу».

Під час обговорення учасники саміту сконцентрували свою увагу на таких питаннях, як трансформування вищої освіти, розвиток транскордонної освіти, шляхи підвищення рейтингу та конкурентоспроможності навчального закладу, пошук шляхів залучення вітчизняних та іноземних студентів, міжнародна акредитація, інформаційні технології як інструмент розвитку освітнього процесу тощо.

Учасники саміту мали можливість обмінятися досвідом, поділитися думками та ідеями щодо перспектив розвитку в сфері науки і освіти, представити свої навчальні заклади, новітні проекти, розширити коло співробітництва з перспективними вищими школами, міжнародними організаціями і фондами, компаніями та корпораціями.

В ході роботи саміту 60 учасників – представників різних країн світу, в тому числі ректор Східноєвропейського університету, підписали меморандум про консолідацію зусиль науковців та освітян, спрямованих на розвиток науки та освіти ХХІ століття.

За традицією, яскравою прикрасою саміту стала Сократівська церемонія вручення нагород. Це визнання високих досягнень і вручення міжнародних нагород провідним політичним та громадським діячам, представникам науки і культури за високі професійні досягнення та особистий внесок в інтелектуальний розвиток сучасного суспільства.

На цьому заході президент Східноєвропейського університету Аблязов Р. А., який є почесним членом Оксфордського Клубу Ректорів, за вагомий  внесок у розвиток науки та розбудову системи освіти в Україні був нагороджений почесним знаком у номінації «Ім’я в науці» («Name in Science»).

Також за підсумками минулого року Східноєвропейському університету присвоєно звання «Кращий Університет» («Best University»). Статуетку «Best University», орден і сертифікат, який засвідчує високий міжнародний рейтинг університету, в урочистої атмосфері отримала ректор університету Шпак Любов Олександрівна. Церемонія визнання кращих проходила в головному залі будівлі ратуші м. Оксфорда в помпезній атмосфері національних традицій академічних кіл Англії.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.