50fbdfc8ce6f655b392ba61d6487b354

Для черкаського автобатальйону відремонтували бус, на ремонт якого представники фонду «Сестри перемоги» збирали 1,5 тисячі гривень, – пише “Прочерк”.

«Ремонт завершено, запчастини закуплені, працюємо з хлопцями далі. Читаємо історію»… – діляться подробицями співпраці із батальйоном представники фонду.

– «Із черкаським автобатом ми познайомилися, до смішного, випадково. Хлопці заїхали на першу зустрічну СТО, і наткнулися на нас. Після діагностики було зрозуміло, що є проблеми з паливною системою. Завдяки вашій швидкій реакції машина була зроблена за один день (за ваші 1,150 гривень).

Після ремонту хлопці скромно запитали, де можна купити запчастин на інші машини? Було вирішено проїхатися в місце дислокації і подивитися загальну картину щодо потреб. Картина вийшла не надто весела. При побіжному огляді стало зрозуміло, що маємо одну-дві машини взагалі не на ходу, і ще дві – в дуже «втомленому стані», хоча і продовжують виконувати свої бойові завдання. А завдання доставляти боєприпаси та постачання передовій.

Хлопці хороші, багато добровольців. Про хлопців склалося дуже приємне враження. Тому будемо допомагати! Правда? За попередніми оцінками, хлопцям потрібно близько 7-8 тисяч гривень. В основному для запчастин на «КамАЗи», «МАЗи», «Урали».

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.