3427

Четверо канівських міліціонерів Сергій Ждан, Олександр Максимович, Анатолій Горбач і Олег Дядюн у складі зведеного загону УМВС в Черкаській області відправляються цими днями на Схід країни, – повідомляє прес-служба ОДА.

Оскільки Канівський міський відділ міліції не забезпечений військовими засобами індивідуального захисту, начальник відділу Олександр Штейман через соціальні мережі звернувся до благодійної організації «Сестри Перемоги» із проханням допомогти придбати сучасну амуніцію для канівських бійців-міліціонерів.

Волонтери відгукнулися, і вже 9 жовтня чотири комплекти сучасного військового індивідуального захисту були доставлені до Канева.

Це кевларові шоломи італійського виробництва, бронежилети 5-го рівня захисту, тактичні окуляри, наколінники й налокітники, вартістю близько 42 000 грн.

– Я вдячна кожному бійцю, який воює на Сході, – говорить координатор «Сестер Перемоги» Юлія Джугастрянськ, яка передала речі, – бо якщо ми не зупинимо ворога там, то вже завтра він може прийти під наші вікна. Канівським міліціонерам бажаю одного – повертайтеся живими!

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.