de22fault

Керівник Черкаського обласного штабу, Сергій Савісько впевнений, що його №11 у виборчому списку партії «Громадянська позиція» – це висока оцінка роботи всієї партійної організації Черкащини.

 «Громадянська позиція» рішуче націлена на оновлення влади. Саме на цьому наголосив кандидат у народні депутати Сергій Савісько під час прес-конференції з журналістами, що проходила 10 жовтня в рамках візиту представників партії на Черкащину.

– У будь-якій іншій українській партії отримати 11 місце в прохідній частині списку без грошей я б не зміг, – зазначив Сергій Васильович. –  Я не мільйонер і навіть не чинний депутат. Декілька років я активно працював спочатку керівником Черкаської обласної організації партії «Громадянська позиція», а потім – головою Центральної контрольно-ревізійної комісії партії.

Якщо на президентських виборах за Анатолія Гриценка по Україні свій голос віддали більше 5% виборців, то на Черкащині цей показник склав 9%, на Шполянщині – 19%, а в місті Шпола – аж 23%! Це найвищий результат по Україні. Тож сьогодні маємо високу оцінку роботи Черкаської обласної організації партії «Громадянська позиція».

Це доказ того, що соціальний ліфт у нашій партії справді працює. «Громадянська позиція» справді унікальна,  тому що проста людина може отримати місце у прохідній частині списку не за гроші, а за результатами праці – і своєї, і організації в цілому.

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.