10736035_747281922011398_1839872805_n

24 жовтня біля Свято-Троїцького кафедрального Собору за сприяння Сергія Рудика відбулося відправлення чергового гуманітарного вантажу Української Православної Церкви Київського патріархату в зону проведення антитерористичної операції до міста Маріуполя.

Його відправлення благословив Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан. Для наших захисників прихожани зібрали теплі речі, продукти харчування: овочі, консервацію, тушонку, цигарки, воду та багато іншого.

Сьогодні це відправлення чергового вантажу для допомоги нашим бійцям. Так мали б робити всі, в кого є така можливість. За цей час передали вже багато бронежилетів, перевели чимало коштів для військового госпіталю. Це далеко не останній вантаж, відправлення якого я ініціюватиму, – каже Сергій Рудик.

Діяльність Сергія Рудику у цьому напрямку є системною. За його ініціативи було надано таку допомогу учасникам АТО: земельні ділянки, спальні мішки, захисне спорядження та камуфляж, бронежилети високого класу, топографічні карти, ортофотоплани, водостійкі костюми.

Відправлено гуманітарний вантаж у складі автомобіля ГАЗ-66, заповнений продуктами харчування та багато іншого.

У жовтні Сергій Рудик особисто відвідав добровольчий батальйон територіальної оборони «Черкаси», який нині базується у Волновасі Донецької області. У кінці серпня він побував на сході України як доброволець батальйону «Січ».

Під час перебування в зоні АТО займався питаннями розташування бійців, забезпечення їх необхідними засобами захисту, транспортом та харчуванням.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.