світло

На Драбівщині у селі Ковалівка планує реалізуватися проект вуличного освітлення. Вартість проекту становить 240 тис. грн, про це інформує ОДА.

Жителі Ковалівки комплексно підійшли до вирішення цього питання й розробили проекто-кошторисну документацію для вулично- освітлювальної мережі на всій території села, що дало змогу зменшити видатки бюджету. Протягом двох тижнів виличне освітлення буде змонтоване.

Драбівський район послідовно працює в напрямку відновлення вуличного освітлення  ще з 2007 року. За цей час на території 16-ти сільських (Безпальчівської, Білоусівської, Вершинозгарської, Демківської, Драбове-Барятинської, Жорнокльовівської, Кононівської, Ленінської, Митлашівської, Михайлівської, Нехайківської, Перервенцівської, Рецюківщинської, Рождественської, Мехедівської) та Драбівської селищної ради відновлено 130,3 км повітряних мереж, встановлено 1317 світлоточок.

У 2011 році відновлено освітлення на 24,8 км повітряних мереж, встановлено 304 світлоточки, в 2012 році відновлено  18,1 км та встановлено 212 світлоточок. В 2013 році проведено відновлення 35,1 км повітряних мереж та встановлено 285 світлоточок у 5 населених пунктах (села Рождественське, Митлашівка, Безпальче, Мехедівка, смт Драбів), використано коштів в сумі 535,5 тис. грн.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.