1

Наталія Нетовкіна (Громадянський рух «За процвітання Черкащини») 12 жовтня організувала фестиваль «Покрова на Чигиринщині». Цікаво те, ща на її заході за себе агітувала партія «Об”єднання «Самопоміч». Зокрема, двоє її представників із п’ятірки списку: Ганна Гопко (перший номер у списку) та Віктор Кривенко (№ 5 у виборчому списку).

2

Вони спілкувалися з людьми та роздавали агітаційні газети партії. На коментар спостерігача ОПОРИ, її представники відповіли, що на захід їх запросила сама Наталія Нетовкіна.

На концерті виступили гурти «Воплі Відоплясова», фольк-гурт «Кобза», співачка Illaria, гурт VRODA також був організований конкурс, серед яких конкурс на найкращий борщ. Кокурс супроводжувався різноманітними подарунками.

Нагадаємо, що 28 вересня ЦВК відмовила у реєстрації Наталії Нетовкіній (мала намір балотуватися по 195 округу). Причина відмови у реєстрації – відсутність документів, які вказані у ст.55 ч.2 Закону, зокрема, у них було відсутнє зобов’язання у разі обрання припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України. Н. Нетовкіна оскаржувала рішення ЦВК, проте їй так і не вдалося виграти суд по своїй справі.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.