954585_561825867250237_1282194960_n

Під час парламентської виборчої кампанії 2014 громадський рух ЧЕСНО проводив кампанію по сприянню відкритості кандидатів до Верховної ради під назвою «ЧЕСНА РАДА». В рамках цієї кампанії було проаналізовано кандидатів від партій на предмет голосування ними за «диктаторські закони» 16 січня та на предмет фігурування їх в антикорупціних розслідуваннях (розслідування «Української правди», Центру протидії корупції, Transparency International, «Слідство.Інфо», «Наші гроші», «Yanukovychleaks» та інших достовірних джерелах). Із загальними результатами аналізу списків партій можна ознайомитися на сайті http://chesno.org/. Щодо роботи по Черкащині, то тут балотується 5 «голосувальників за диктатуру», а 2 з них ще й фігуранти антикорупційних розслідувань: Володимир Зубик (його пов’язують з оборудками кампанії «Лівелла») та Антон Яценко (оборудки з тендерною палатою).

Також двоє черкаських нардепів потрапили у всеукраїнський ТОП 10 найбільш одіозних мажоритарників: Антон Яценко та Михайло Поплавський (нині балотується по Кіровоградщині 101 в.о.).

Іншим кандидатам-мажоритарникам було запропоновано підписати Меморандуми про співпрацю та добровільно відкрити повні автобіографії, майнові декларації та проміжний фінансовий звіт про надходження коштів виборч ого фонду партії та їх використання. На Черкащині меморандум підписали 9 кандидатів: Бондаренко Анатолій, Габров Андрій, Петренко Олег  194 в.о., Добровольський Микола,  Турчиняк Олександр 195 в.о., Голуб Владислав та Овчаренко Станіслав 197 в.о., Фурман  Василь 199 в.о. та Дикун Андрій 200 в.о.

З цих кандидатів лише 7 надали всі дані відповідно до підписаного меморандуму: Габров Андрій, Петренко Олег  194 в.о., Добровольський Микола  195 в.о., Голуб Владислав та Овчаренко Станіслав 197 в.о., Фурман  Василь 199 в.о. та Дикун Андрій 200 в.о.

Згідно з даними декларацій за 2013 рік (тих, які є відкритими) найбагатшим кандидатом Черкащини є Геннадій Бобов. За наданими нам проміжними фінансовими звітами найбільшу кількість грошей кандидати витрачають на друковану продукцію та оплату ефірного часу на телебаченні.

Рух ЧЕСНО радить виборцям перш ніж зробити остаточний вибір подивитися і проаналізувати своїх обранців за нашими критеріями на сайті http://chesno.org/ та новому ресурсі «Рада-2014» rada2014.com.ua.

З додаткових питань звертатися до координатора руху ЧЕСНО в Черкаській області Вікторії Феофілової 38-38-78 або feofilova.vk@gmail.com

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.