ру
Фото Маріанни Немченко

Лідер виборчих перегонів у 198-му виборчому окрузі Сергій Рудик стверджує, що його основний конкурент, кандидат у депутати Віктор Тимошенко намагається фальсифікувати результати голосування.

Про це Сергій Рудик у понеділок повідомив журналістам.

Зокрема, за його словами, він має інформацію про те, що нині готуються масштабні фальсифікації з протоколами дільничних комісій, які масово скуповуються з метою підміни волевиявлення на користь Тимошенка.

Рудик заявляє, що штаб його опонента має намір під виглядом технічних змін у протоколах та “уточнень” результатів голосування на дільницях проштампувати нові протоколи мокрими печатками, які наразі масово скуповуються у ДВК. Далі ці протоколи мають доставити до ЦВК, хоча Центральна виборча комісія вже отримала оригінали протоколів з ОВК #198.

“Штабісти мого опонента намагаються виготовити фальшиві протоколи по дільницях, де я отримав найбільше голосів, що дозволить їм зірвати підбиття результатів виборів. Допомагає їм у цьому новопризначений голова окружної виборчої комісї, який блокує роботу даного виборчого органу”, – говорить Сергій Рудик.

Як відомо, після передачі оригіналів протоколів з ОВК #198 до ЦВК, рішенням ЦВК було замінено голову ОВК #198. Ним став представник від партії Наталії Королевської.

До цього команда Віктора Тимошенка намагалася здійснити перерахунок голосів через судові рішення, проте Черкаський адміністративний суд вирішив спір на користь Сергія Рудика, відмовивши позивачеві у задоволенні його вимог.

Також штаб Сергія Рудика неодноразово досі заявляв про факти підкупу, залякування та шантажу членів ОВК та ДВК даного виборчого округу.

“З метою унеможливлення будь-яких фальсифікацій, ми вирішили опублікувати всі протоколи-оригінали з “мокрими” печатками, які вже доставлені й опрацьовані ЦВК ( з ними можна ознайомитися за посиланням: http://drive.google.com/folderview?id=0B1PKkhNKE4V1UC1YWXl5LU4tQ0U&usp=sharing). Ми здійснюємо цілодобову охорону приміщення, в якому знаходяться бюлетені. За підтримки смілянської та кам’янської Самооборони, ” Правого сектора” і навіть батальйону спецпризначення МВС “Січ” під ОВК постійно здійснюється чергування”, – звертає увагу Рудик.

Кандидат у народні депутати також акцентує увагу на бездіяльності правоохоронних органів, які ігнорують його заяви з приводу порушень виборчого законодавства та протизаконних дій учасників виборчого процесу.

За словами Сергія Рудика, схожий сценарій фальсифікації виборів був застосований Віктором Тимошенко і в ході парламентських виборів 2012 року. Тоді висуванець від влади Януковича Віктор Тимошенко “зафіксував” різницю у 6,5 тисяч голосів між собою та кандидатом від Об’єднаної опозиції Сергієм Рудиком. Хоча, як стверджує Сергій Рудик, відповідно до паралельного підрахунку голосів, саме він лідирував на окрузі із перевагою у 741 голос. Наразі ж його відрив від основного опонента становить понад 500 голосів.

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.