дитина_квартираУ переддень Різдва ще п’ять сімей учасників АТО отримали житло у новобудові Черкас. Ключі від квартир їм вручив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль. Він відзначив, що на Черкащині закрили чергу, яка була на кінець минулого року, та продовжують активну роботу над укладанням нових списків на придбання житла.

Ще п’ятнадцять сімей отримали ключі від нових помешкань напередодні Нового року. На придбання 20 квартир з державного бюджету виділили 15,5 млн грн. Завдяки плідній співпраці владних структур з депутатами Верховної Ради України Черкащина чи не єдина з областей, де освоїли всі надані кошти.

– Тут присутні представники сімей справжніх Громадян України, які виконали свій обов’язок перед державою. Тепер держава має виконати перед ними свій обов’язок, – говорить Віталій Коваль. – Також цьогоріч в бюджеті області закладені кошти на програму пільгового житлового кредитування для сімей учасників АТО. Чекаємо відповідних кроків районних і міських рад для передбачення співфінансування.

Він додав, що за сприятливих умов Черкащина матиме близько 6 млн грн. на пільгове практично безвідсоткове кредитування житла для таких родин.

Ключі від нової квартири сьогодні отримав син загиблого бійця Дмитро Петрушенко. Третьокласник з Канева говорить, що житиме в новій квартирі разом з сестричкою Анею.

загрузка...

Автор статті

Вчасно Служба новин

редактор стрічки новин

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.