Допис про це оприлюднив у соціальній мережі Facebook заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Ярослав Березань.

«Телеканал/інтернет-ресурс «Антена» видав сюжет про побутовий конфлікт довкола офісного приміщення в Черкасах, яке мені належить (звісно, задеклароване), – пише Ярослав Березань. – Тягнеться цей конфлікт уже три роки: сусід згори заливає офісне приміщення своїми каналізаційними стоками (додаю лише один документ зі стосу зібраних за ці роки). Вирішувати його по-сусідськи не хоче.

Упродовж цього часу саме офісне приміщення перебуває в управлінні в іншої особи (за відповідним договором).

Один суд «герой» сюжету вже програв. Зараз триває інший судовий розгляд. Схоже, винятково у правовому полі він боротися не хоче.

У «кращих традиціях» «Антена» подала сюжет без іншої сторони конфлікту (ані до мене, ані до юриста по коментар ніхто не звертався). Перекручено все з ніг на голову, приплетена навіть моя нинішня посада.

І все б нічого, АЛЕ погрози (телефоном, зафіксовано) моїй родині у стилі «твоим малым может и кирпич на голову упасть» переводять побутовий конфлікт у зовсім іншу площину. Також погрожують моєму юристу.

Утім далі – ще більше.

Учора ввечері, зустрічаючись зі знайомим поблизу ОДА, помітив авто, водій якого погрожував моєму юристу (під час здійснення процесуальних дій в офісному приміщенні) – сірий ВАЗ 21101, номери теж зафіксовані.

Вирішив перевірити цей «збіг».

Попросив допомоги у знайомого та колеги – для засвідчення всього. Близько 19.00 ми виїхали разом із ОДА на моєму авто. За «збігом» цікавий автомобіль послідував за нами. Покружляли центром, заїхали в кілька місць – «МакДрайв», на заправку і т.д. І весь цей час авто слідувало за нами. Щоби остаточно переконатися – виїхали на околицю міста і намагалися банально (дуже 🙂 ) спровокувати цікаве авто наблизитися. Вийшло – воно під’їхало!!! Однак уже при моїй спробі підійти безпосередньо – авто поспіхом поїхало.

Окрім звернення до правоохоронців (погрози, стеження і т.д.), також уже готую позов до суду про захист честі, гідності та ділової репутації – реакція на сюжет.

Я завжди був відкритим, публічним і за правове вирішення будь-якого конфлікту. А чи готові до цього інші?»

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.