2Рекламна конструкція, що впала 6 грудня на людей на на перехресті вулиць Смілянської та Гоголя у м. Черкаси – була встановлена незаконно, дозвіл на її установку був відсутній, – йдеться у заяві ГО “Асоціація зовнішньої реклами України” на сторінці організації у Facebook.

“6 грудня, близько 10-ї ранку на перехресті вулиць Смілянської та Гоголя у м. Черкаси з металевого стовпа впав незаконно встановлений рекламний щит, в результаті чого були травмовані 7 осіб, – йдеться у заяві. – 

Ця рекламна конструкція була встановлена незаконно, з порушенням технічних вимог та Схеми розміщення зовнішньої реклами в м. Черкаси. Дозвіл на установку даного щита – відсутній.

За попередніми даними причиною падіння частини конструкції рекламного щита стала втома металу та сильний порив вітру.

Асоціація висловлює щирі співчуття постраждалим. Цей трагічний випадок в черговий раз підкреслив актуальність тієї роботи, яку проводить Асоціація та провідні оператори ринку зовнішньої реклами по очищенню ринку від незаконних конструкцій та ліквідації корупційних схем.

За інформацією Асоціації (яка була отримана під час офіційних робочих зустрічей з муніципалітетом міста Черкаси) робочий орган міста Черкаси багато разів звертався до власника цієї конструкції (ПП “Вересень+” та його директора, депутата минулих скликань Черкаської міської ради, пана Кудактіна особисто), з вимогою негайного демонтажу незаконно встановлених конструкцій. Всі ці звернення були брутально проігноровані. Рядом судових рішень та рішень виконавчого комітету Черкаської міської ради ПП «Вересень+» зобов’язано демонтувати належні йому рекламні конструкції. На сьогодні ці рішення не були виконані ані підприємством в добровільному порядку, ані органами Державної виконавчої служби та Прокуратури в примусовому.

Асоціація зовнішньої рекламі України закликає муніципалітети міст України більш активно підтримати ініціативу Асоціації по боротьбі з незаконними конструкціями та їх тіньовими власниками. Асоціація наголошує на важливості співпраці із органами влади заради знищення тіньових схем і сірого ринку реклами в українських містах. Інструментом і площадкою для такої співпраці є всеукраїнська База легальних рекламних носіїв (http://legal.outdoor.org.ua/), створена АЗРУ.

Провідні оператори ринку регулярно та своєчасно проводять обстеження своїх конструкції та підтримують їх у безпечному технічному стані.
Асоціація наполегливо рекомендує всім операторам зовнішньої реклами взяти цю практику за приклад і так само регулярно проводити технічний огляд своїх конструкцій. Особливо важливо перевіряти стан рекламної конструкції після сильних бур, негоди та ін.

Зі свого боку Асоціація та її члени – провідні оператори ринку – готові надати методичну та консультаційну допомогу всім операторам, які підтримують ініціативу з проведення позачергового обстеження своїх конструкцій.

*За даними черкаських ЗМІ та представників міської ради, ПП «Вересень+» ще у 2012 р. отримало у власність 109 біг-бордів у місті Черкаси, передані компанії оператором «СВК-Медіа-груп», яка протягом років числилася серед найбільших боржників м. Черкаси, заборгувавши до муніципального бюджету майже 1,5 мільйона гривень (http://pro-vincia.com.ua/…/6121-muncipalna-nspekcya-chomu-p…). Директором цих двох підприємств є одна і та сама особа – Сергій Кудактін. За даними 2013 р. на території Черкас розміщувалися 121 незаконний рекламний носій, що належав цій компанії.

НЕЗАКОНЕ РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ СТАНОВИТЬ НЕБЕЗПЕКУ ДЛЯ ЛЮДЕЙСьогодні, 6 грудня, близько 10-ї ранку на перехресті вулиць С…

Posted by Асоціація зовнішньої реклами України on 6 грудня 2015 р.

загрузка...

Автор статті

Вчасно Служба новин

редактор стрічки новин

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.