Редактора, журналіста черкаського інтернет-видання «Кропива», громадського активіста Олександра Безпрозванного переслідували невідомі, небажаної зустрічі вдалося уникнути, пише видання.

Про це він повідомив у соціальній мережі Фейсбук. За словами журналіста, його переслідували невідомі на автомобілі. 

– В ніч з 31 жовтня на 1 листопада, після відпочинку з друзями в одному з нічних клубів міста Черкаси, я викликав таксі, щоб доїхати додому, проживаю в селі Білозір’я. На автомобілі служби таксі від’їхав від будівлі Черкаського міськвиконкому орієнтовно о 2.30 ночі. Майже одразу за нашим автомобілем ув’язалася темно-червона Деу Нексіа з кількома пасажирами. Таксист одразу повідомив мені, що нас переслідують. Довів він це дуже просто, звичайними як для досвідченого водія методами. По-перше, ми проїхали на червоне світло, Деу, поспішаючи за нами, зробила те ж саме. По-друге – на кільці біля літака зробили два кола, – Деу зробила теж. На виїзді з міста Черкаси біля аеропорту АЗС Шелл ми призупинилися – Деу заїхала на АЗС, однак тільки ми рушили, одразу, не заправляючись, поїхала за нами. Деу спроводжувала нас орієнтовно до підстанції біля Черкас на Смілянській трасі, потім відстала, а згодом зовсім зникла, очевидно повернулася в місто, – пише Олександр.

Ще один автомобіль з невідомими чекав журналіста вже поблизу його домівки, однак небажаної зустрічі вдалося уникнути.

– Доїхавши до місця проживання, я ніби відчував, і не їхав до своєї вулиці, а вийшов трохи раніше. Коли дійшов до повороту на свою вулицю, недалеко від мого дому вже чекав інший автомобіль із увімкненими габаритними вогнями. Я зрозумів, що це за мною та змушений був переховуватися, щоб уникнути небажаної зустрічі з переважаючими силами противника, додому втрапив лише о 8 годині ранку, – пише журналіст. 

Також Олександр Безпрозванний повідомляє, що збирається подати відповідну заяву про переслідування невідомими особами до Черкаського РВУМС. А пов’язує факт переслідування із розслідуванням, яке проводить щодо фальсифікацій на одній з дільниць 198 округу під час виборів.

– Останнім часом погроз на свою адресу не отримував, тому важко когось і в чомусь звинувачувати. Проте більше всього повязую дану ситуацію з розслідуванням, яке я ініціював по одній з дільниць у селі Білозір’я 198 виборчого округу – там вимальовується досить цікава схема можливих фальсифікацій із голосуванням на дому. Зараз справу розслідує міліція. Згодом про результати її розслідування читачі дізнаються на сайті «Кропива», звичайно, якщо залишуся живим, –повідомляє журналіст.

Нагадуємо, що цього року на Черкащині за загадкових обставин було викрадено та вбито журналіста з Корсунь-Шевченківська Василя Сергієнка, попри обіцянки влади вбивство і досі не розкрито.

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.