томенко
Фото: Про все

Народний депутат, радник Президента України Микола Томенко здивований відсутністю належної реакції влади і правоохоронних органів Черкаської області на порушення виборчого законодавства в області. Про це політик заявив під час виступу на телеканалі “ВІККА”, повідомляє прес-служба нардепа.

– Складається таке враження, що черкаська місцева влада, правоохоронні органи, судді живуть у “домайданівський період”, і наче не було ні Небесної сотні, ні Революції гідності… Вони вважають, що Володимир Зубик і його регіоналівські “сотоваріщі” можуть і далі підкуповувати виборців, зовнішня реклама “азовця” Олега Петренка, – псуватися, зокрема й образливими висловами, і жодна людина не буде за це затримана, – обурився Томенко.

На думку нардепа, це виглядає дивним, зважаючи на те, що Президент кілька днів тому на нараді попередив правоохоронні органи про нещадну боротьбу з підкупом та іншими порушеннями виборчого законодавства під час парламентської кампанії. Вочевидь до Черкащини ці настанови глави держави ще не дійшли, припускає Микола Томенко.

Політик запевнив, що поінформує Порошенка і керівників правоохоронних органів та суддівської системи про необхідність втручання в ситуацію, аби Черкащина повернулася до виконання законів і демократичних стандартів виборів.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.