Чавунні радіатори давно вже віджили своє. Так, був час, коли їх масово встановлювали, оскільки не було альтернатив. Будь-який новий будинок за радянських часів мав тільки чавунні радіатори. Проте, коли настав час таких само масових ремонтів, українці нарешті усвідомили, що мають альтернативу. Тому, ті, хто міг, замінив чавунні радіатори на алюмінієві.
Радіатори алюмінієві – звісно, не панацея. Але вони мають цілу низку переваг, які не мали їхні попередники та нинішні конкуренти. Передовсім те, що алюмінієві радіатори досить швидко обігрівають приміщення. Адже, як нам відомо ще зі шкільного курсу фізики, алюміній – це метал, що швидко нагрівається. І тому у приміщенні, де встановлені радіатори алюмінієві, досить швидко стає тепло. Більше того, зміну температури при подачі теплоносія під час початку опалювального сезону можна помітити вже за десять хвилин.
Окрім того, вони досить легкі і компактні, не складні у монтуванні.
Щоправда, є у радіаторів алюмінієвих і недоліки – а це вступ металу у реакцію із теплоносієм і утворення газів. Але і тут є вихід – спеціальні повітровідвідники. Окрім того, сучасні радіатори алюмінієві витримують тиск до шістнадцяти атмосфер, тоді як їхні попередники витримували усього десять.
Також не останнім аргументом на користь радіаторів алюмінієвих є ціна. І це – розумний компроміс між якістю та вартістю, який пропонує компанія СП-Клімат.
Проте, якщо ви турбуєтесь про якісний обігрів приміщення, не варто зупинятися лише на заміні радіаторів на такі, що швидко та якісно дають тепло у приміщення. Адже, якщо про це не подбати, то залишатиметься холодною підлога. Тому варто подбати і про додатковий обігрів, особливо на період несподіваного весняного чи осіннього похолодання, коли опалювальний сезон вже встиг закінчитися, або ще не розпочався.
Все про теплу підлогу від СП-Клімат можна довідатися тут – https://sp-climate.com/catalog/teplyy-pol-elektricheskiy.html. Але окремо від себе додамо, що тепла підлога не є аж такою важкою для монтування. Адже для того, щоб її зробити вдома, слід усього лише прокласти у стяжці підлоги електричний кабель, який згодом обігріватиме приміщення. Тепла підлога може обігрівати приміщення на висоту до півтора метри. Що, погодьтеся, досить суттєво. І є чудовою альтернативою будь-яким обігрівачам на період несподіваних холодів та прекрасним доповненням до центрального опалення, тепло від якого надходить через радіатори.
Будьте чемні