З вівторка, 9 лютого, тепле атлантичне повітря розпочне надходити до наших широт. Це підвищить температуру повітря в області і значення середньодобової температури повітря перевищуватимуть норму аж на 6-8°. Про це УНН-Центр повідомили у Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

До кінця робочого тижня денні відлиги сягатимуть +2..+7°. А з четверга і нічні температури будуть близько 0° і вище. Опади у вигляді мокрого снігу та дощу можливі в другій половині тижня.

Із небезпечних погодних явищ на цьому тижні прогнозуються тумани в нічні та ранкові години, а також посилений вітер 15-20 м/с.

За останніми гідрологічними визначеннями, товщина льоду біля Черкас 19 см, біля Адамівки – 32 см. Однак, завдяки денним відлигам, лід втрачає свою міцність, з’являються промоїни, тому виходити на нього зараз вкрай небезпечно.

Не зважаючи на таке підвищення температури, не варто розраховувати на закінчення зими, адже існує висока вірогідність того, що вже в другій половині лютого знову вдарять морози.

загрузка...

Автор статті

Вчасно Вчасно

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.