1349069097

Заява Черкаської обласної організації політичної партії «Блок Петра Порошенка» щодо чорного піару проти кандидата у народні депутати по 200-му одномандатному мажоритарному округу
Віталія Чудновського

В останні дні перед виборами певний одіозний депутат, колишній регіонал, а нині самовисуванець, намагаючись потрапити в останній вагон, розпочав активну «брудну» кампанію по центральних та регіональних ЗМІ проти кандидата у народні депутати по 200-му одномандатному мажоритарному округу від партії «Блок Петра Порошенка» Віталія Чудновського .

Вчора конкурент вкотре намагався «очорнити» Віталія Чудновського в проплачених матеріалах у ЗМІ, які в останні дні поливають «брудом» багатьох кандидатів від демократичних сил. Хочемо нагадати, що в 200 окрузі цей кандидат хоче повторити технології, які застосовував у 2012 році. Він сьогодні звинувачує Віталія Чудновського, кандидата від демократичних сил, у тому, чим займався сам та продовжує займатись, а саме: підкупом та залякуванням виборців та поливанням «брудом» інших кандидатів.

Кандидат у народні депутати України від партії «Блок Петра Порошенка» в одномандатному виборчому окрузі № 200 Віталій Чудновський ніколи не був перебіжчиком, завжди був членом партії «Батьківщина» та ніколи не входив до фракції Партії регіонів. Крім того, нагадуємо, що за рейтингом найбільш опозиційних голосувань у Верховній Раді України при режимі В. Януковича за даними «Української правди», Чудновський займає друге місце.

Також наголошуємо, що з перших днів Майдану, а саме – з 4 грудня 2012 року, Віталій Чудновський облаштував намет обігріву для активістів Євромайдану. Його побратимами на Майдані були ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та воїни-афганці, з якими в подальшому Віталій Чудновський воював у батальйоні «Айдар» на Сході, захищаючи територіальну цілісність України та ідеї, які були сформовані народом.

Слід зазначити, що Віталій Чудновський голосував за «Закон про люстрацію» та є одиним із перших кандидатів у народні депутати, хто підписав меморандум з рухом «Чесно» про співпрацю щодо надання повної інформації про витрати та походження коштів на передвиборчу кампанію.

Ми вкотре закликаємо кандидатів зробити все для того, щоб забезпечити такі ж чесні вибори до Верховної Ради, якими були президентські. Просимо відмовитися від «чорного піару», копирсання у «брудній білизні» своїх опонентів, іти до перемоги на виборах, керуючись передвиборними програмами, вашим авторитетом, розумінням проблем простих громадян і баченням шляхів вирішення цих проблем, завдяки не обіцянкам, які неможливо здійснити, а вже зробленим справам. Це має бути змагання лише досвіду, інтелекту і реальних справ.

Черкаська обласна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка» заявляє, що ми гордимося, що від нашої політичної партії висувається по округу №200 достойний кандидат Віталій Чудновський, який брав участь в бойових завданнях під містом Щастя Луганської області разом з побратимами з «Айдару».
*00

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.