Про нас

Інтернет-видання «Вчасно Служба новин» – сучасна новинна платформа. Ми надаємо змогу читачам отримувати новини у будь-який зручний спосіб і саме ті, які їм до вподоби. А також – самостійно створювати новини, коментувати публікації із соцмереж, і обговорювати актуальні теми на форумі. Видання є медіа-проектом НГО “Академія стратегічних досліджень”.

Редакційна політика інтернет-видання “Вчасно Служба новин” спирається на принципи неупередженості, точності та достовірності у поданні інформації.

Вимоги до дописувачів, які не є працівниками редакції

Дописувачами сайту можуть бути інституції та окремі громадяни, які мають актуальну інформацію щодо подій у місті чи області.

Щоб повідомлення з’явилося на сайті у розділі “Народні новини”: 
– інформація повинна стосуватися Черкас та Черкаської області
– повідомлення не повинно мати характер реклами чи антиреклами
– інформаційні матеріали подаються українською мовою
– дотримання беземоційності та толерантності у викладі інформації

Повідомлення надсилаються електронною поштою або шляхом використання спеціальних онлайн-форм, що розміщені на сайті.

Редагування інформаційних матеріалів

Редакція залишає за собою право редагувати надісланий матеріали з метою забезпечити відповідність текстів граматичним та логічним нормам, а також доступність та адекватність для читацької аудиторії.

Редакція сайту залишає за собою право не публікувати інформаційні матеріали у разі, якщо вони не відповідають тематиці сайту та є упередженими, політично заангажованими, містять недостовірну інформацію, а також не відповідають загальноприйнятим етичним нормам та чинному законодавству України.

Відповідальність за достовірність надісланої інформації несуть її автори.

Зворотній зв’язок

Редакція вітає зворотній зв’язок з аудиторією, коментарі та зауваження до матеріалів та уважно вивчає їх. У разі необхідності, редакція веде листування з авторами повідомлень.

ГО «Академія стратегічних досліджень» (початково – «Агентство стратегічних досліджень» (АСД) виникла взимку 2012 року, як незалежний аналітично-дослідницький проект, що реалізується в різних регінах України. До АСД перейшов основний склад неформального аналітичного центру ДАЦ “Енігма” – зокрема директор і єдиний фаховий соціолог (в 2011 році закінчив курси при КМІС у І.Бекешкіної) Володимир Присяжнюк та керівник юридичної служби ЧОО КВУ та провідний аналітик організації Сергій Пасічник.

АСД здійснює різнопланові аналітичні дослідження для українських та міжнародних організацій, фондів, комерційних установ. Основні напрямки діяльності:

– Соціологічні дослідження (опитування, фокус-групи, експертні інтерв’ю), планування та проведення соціальних,  комерційних та політичних PR-кампаній.

– Розробка стратегічних планів розвитку територіальних громад, компаній, некомерційних організацій, лобіювання в органах місцевої влади регуляторних та інших нормативних актів.

– Аналітичний моніторинг політичних та економічних подій за фіксований хронологічний період (щотижневий, щомісячний, щоквартальний, піврічний, річний) з акцентом на певні суспільні сфери, персоналії, державні та політичні інституції, галузі економіки, регіони України.

– Політична та економічна аналітика: ситуативний аналіз, розробка комплексних проектів розвитку інституцій та територій, моделювання ситуацій, таргетування цілей і ризиків у політичних та бізнес-проектах, сценарування і прогнозування.

– Аналіз законодавства, розробка та правова експертиза проектів документів (запитів і звернень, концепцій, державних програм), розробка рекомендацій щодо законодавчих ініціатив. Методики дослідження текстів: герменевтика, контент-аналіз, івент-аналіз.

– Надання консультацій з питань партійного будівництва та розвитку: розробка ідеологічних засад партійно-політичної діяльності, структури партійного менеджменту, програм роботи в періоди між виборами та підготовки до виборів.

«Академія стратегічних досліджень» займає специфічну нішу на ринку подібних послуг, оскільки виконує замовлення лише по рекомендаціях і не ставить собі за мету виключно отримання прибутку, а також має найкращих фахівців з великим досвідом, використовує сучасні технології та методи роботи, регулярно обмінюється досвідом з партнерами в Україні та за кордоном.

Співробітники аналітичного центру „Енігма” мають досвід роботи в умовах виборчих кампаній, співпраці з відомими міжнародними структурами, національними корпораціями та брендами National Endowment for Democracy, USAID, Єврокомісія, Фонд Освіта для Демократії, Фонд Міжнародної Солідарності, RNB Group, МХП, мережа «Громадські ініціативи України», Товариство Лева, Поліський фонд), представниками місцевого бізнесу. АСД є регіональним представником Асоціації регіональних аналітичних центрів.

Діючі проекти АСД:

  1. «Асоціація регіональних аналітичних центрів: інструмент для підвищення ефективності управління в регіонах України»

Термін реалізації: лютий 2013 року – січень 2015 року. Донор: Європейська Комісія

Детальніше про проект: http://pfirs.org/?p=1606&language=ru

  1. «Стан та перспективи розвитку інфраструктури регіонів», що реалізовується Регіональним представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у співпраці із Поліським фондом міжнародних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів.

Детальніше про проект: http://pfirs.org/?p=1740&language=ru

У Чернігові 20-21 вересня 2013 представники організацій громадянського суспільства задекларували наміри щодо співпраці в рамках Асоціації регіональних аналітичних центрів. Меморандум був підписаний представниками 16 аналітичних центрів з різних областей України

Детальніше http://pfirs.org/?p=1703&language=ru

Також протягом осені 2014 року ГО «Академія стратегічних досліджень» в Черкаській області було реалізовано цілий ряд просвітницько-мобілізаційних проектів:

– кампанія «Голосуй чесно – обирай гідних», що його реалізовано за сприяння та ініціативи Всеукраїнської мережі «Громадські ініціативи України» і Громадського сектору Євромайдану за підтримки Національного фонду в підтримку демократії (NED). Її метою було мотивувати громадян прийти на вибори і надати інформацію про те, як розібратися у виборчих списках, перевірити «якість» кандидата та не дати можливості зманіпулювати виборцем, акцентуючи при цьому увагу на охопленні невеликих міст, районних центрів, селищ та сіл.

– «Не продавай душу на виборах!», що його реалізовано за сприяння кіровоградської та черкаської організацій КВУ в Кіровоградській області. Метою проекту було протидіяти фактам підкупу виборців під час виборчої кампанії 2014 року і акцентувати увагу виборців на тому, що продаючи свій голос на виборах – вони фактично спонсорують подальший безлад в парламенті, продовження конфлікту на Сході і нові смерті українських солдат.

– інформаційно-просвітницька кампанія «Кожен голос важливий», що її реалізовано за сприяння та ініціативи ВГО «Центр підтримки громадських ініціатив» в рамках проекту «Підвищення рівня прозорості державного реєстру виборців України» за підтримки уряду Канади для переселенців з Криму та зони АТО. Метою проекту була допомога громадянам, що були необізнані із особливостями виборчого законодавства, але хотіли би тимчасово змінити місце голосування, чи перевірити себе у списках виборців або бути включеними у списки виборців тієї дільниці, яка є максимально наближеною до місця перебування громадянина в день виборів.

Детальніше про реалізацію проектів на блозі організації – http://a5tdo.blogspot.com

E-mail: ac.5tdo@gmail.com, a5d@ukr.net

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.