пор65
Фото Маріанни Немченко

Президент Петро Порошенко розповів, що йому відомо про приклади підкупу виборців та про погрози політикам під час виборчої кампанії у декількох Округах на Черкащині.

Про це він розповів журналістам під час візиту до Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України в Оршанці.

Президент наголосив, що 19 жовтня підписав закон про посилення кримінальної відповідальності за підкуп виборців, а нині має намір провести відповідні наради із правоохоронними органами щодо активізації роботи із виявлення та затримання скупщиків голосів та інших осіб, причетних до порушення виборчого законодавства.

– Люди, що причетні до підкупу виборців, до якої б політичної сили вони не належали, мають понести відповідальність і не мають потрапити до парламенту. Бо вони тягнуть нас назад, у минуле – підкупом, зброєю, погрозами. Ми цього не допустимо, – заявив Петро Порошенко.

Він також додав, що прийнятий новий закон про прокуратуру і про Антикорупційне бюро. Він висловив сподівання, що у четвер закон буде готовий на підпис.

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.