10726453_10205037019423801_448887768_n
Фото: Про все

 На Черкащині вже функціонує міжнародний фонд допомоги військовим та їх сім’ям з АТО, службу безпеки та центр зайнятості.

Про це на прес-конференції заявив керівник силового блоку партії “Правий сектор” Олександр Пілюхно.

“Кошти із цього фонду будуть використовуватися для допомоги учасникам АТО, які зазнали важких ушкоджень і їм, скажімо, треба кошти на операцію чи протез. Також це сім’ї загиблих військових, які залишилися без голів сімей. Адже від держави підтримки сьогодні немає. А в Європі є люди, підприємства, які готові дати кошти на такі речі. Зокрема, в Литві, Латвії і Канаді”, – зазначив Олександр Пілюхно.

За його словами, “Правий сектор” також створив службу безпеки та центр зайнятості для військових на Черкащині.

“Основна мета служби безпеки – це стримуючий характер. Сьогодні ми бачимо, що відбуваються незаконні рейдерські захоплення земель в Черкаській області. Ми будемо допомагати, щоб чинне законодавство було дотримано між конфліктуючими сторонами. А от центр зайнятості потрібен для того, щоб військові, які повернулися з АТО, мали де працювати. Зокрема, стали підприємцями. Для цього, на перший час, кожному буде передбачена певна сума із загального фонду”, – повідомив Олександр Пілюхно.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.