vybory_1У приміщенні УМВС України в Черкаській області відбувся інструктаж з особовим складом апарату УМВС та підпорядкованими підрозділами, які будуть відряджені до територіальних підрозділів області для надання допомоги по забезпеченню охорони громадського порядку на виборчих дільницях. 

Про це інформує прес-служба УМВС України в області.

За пропозицією начальника УМВС Владислава Пустовара на інструктаж були запрошені представники громадської організації “Опора” та представники місії ОБСЄ, які разом з працівниками міліції будуть працювати на виборчих дільницях щоб вибори пройшли на належному рівні та без порушень, – зазначив начальник Управління громадської безпеки Віктор Іванько.

Керівник громадської організації “Опора” Захар Колісніченко розповів правоохоронцям, що їхня мета це спостерігати за будь-якими виявленими порушеннями Закону України “Про вибори народних депутатів України”. Також керівник організації висловив сподівання, що міліціонери під час несення служби налагодять контакти зі спостерігачами на виборчих дільницях під час позачергових виборів народних депутатів України.

Він наголосив, що впізнати спостерігачів буде просто – на шиї кожного представника організації будуть висіти відповідні бейджики, які офіційно зареєстровані та проставлена печатка спостерігачами окружної виборчої комісії.

Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії на території області створено 7 окружних виборчих комісій та 1104 виборчі дільниці, в тому числі 36 спеціальних. На забезпечення охорони громадського порядку на дільничних виборчих комісіях буде залучено 1453 працівника міліції. Окрім працівників міліції у заходах по забезпеченню охорони громадського порядку прийматимуть участь близько 1500 членів громадських формувань.

Перед початком несення служби, правоохоронці ретельно обстежать територію та приміщення виборчої дільниці, особливо приміщення для голосування, з метою виявлення підозрілих предметів чи речовин. Спільно з головою комісії перевірять наявність майна та цілісність опечатаних приміщень і сейфів, де зберігається виборча документація. Починаючи з сьогоднішнього дня, правоохоронці будуть знаходитись безпосередньо на виборчих дільницях, де в цілодобовому режимі забезпечуватимуть охорону громадського порядку, дотримання законності волевиявлення громадян та схоронність бюлетенів.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.