Автор статті

2 коментарі

 1. максим
  максим at | | Reply

  Із поваги до 15 – річного стажу Івана Сухарькова, спробуємо розібратись у написаному:
  1. «Очисні споруди ПАТ АЗОТ – це складова технологічного циклу виробництва міндобрив. Ці системи очищення будувалися одночасно з усім заводом. І це перша брехня політика, який стверджує, що завод не володіє системою очисних споруд.». Думаю, той факт, що «очисні будувались одночасно із заводом не може розглядатись як правоустанавлюючий документ права власності на очисні споруди. Право власності на очисні споруди має держава.
  2. Щодо 1992 року… Може почнемо з 1892 року, чи з 60- х років минулого століття, коли Черкаси було місто курорт. До чого сьогодні 1992 рік?
  3. «Питання ліцензування цієї діяльності – старанно розіграна комедія. Для здійснення своєї виробничої діяльності “АЗОТу” не потрібна ліцензія. У той же час , відповідну ліцензію на водовідведення має КП “Черкасиводоканал”, яке, зрештою, і надає відповідну послугу жителям.» Суцільне протиріччя: ПАТ «АЗОТ» надає ПОСЛУГИ з очищення стічних вод. Це послуги – для сторонніх організацій . Ліцензування обов’язкове. Наслідки відсутності ліцензії очевидні: не має боргу КП перед Азотом ( як мінімум)

 2. Юрий
  Юрий at | | Reply

  “Для здійснення своєї виробничої діяльності “АЗОТу” не потрібна ліцензія”. Азот занимается химическим производством без лицензии?

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.