та45
Фото Маріанни Немченко

Броньований УАЗ, обладнаний потужною лебідкою, камерою нічного бачення та електрогенератором, який зможе забезпечити роботу польової реанімації черкаським прикордонникам на передову Східного фронту 28 жовтня передали сьогодні власник Воєнно-патріотичного музею Руслан Бойко та члени джиперського клубу ” Off-road master” (Київ).

та54
Фото Маріанни Немченко

За словами Руслана Бойка, цей автомобіль довгий час стояв у музеї, розташованому у селі Шампань Звенигородського району, проте він вирішив, що набагато краще авто прислужиться військовим на передовій. Його ідею підхопили учасники джиперського клубу, якій й зробили цю машину практично невразливою. Більше того, Руслан стверджує, що машина зможе сама себе витягти на осінньому бездоріжжі, оскільки має для цього усе необхідне обладнання. А сам вдосконалений УАЗик зможе допомогти вибратися із баюри навіть бронетранспортеру, і більше того – під обстрілом витягнути з поля бою пораненого. І все це – при допомозі лебідки.

та53
Фото Маріанни Немченко

Броня автомобіля витримає навіть калібр 7,46, щоправда, водієві під час обстрілу доведеться пригинатися.

Скільки на це пішло коштів джипери не рахували. Одна тільки лебідка коштує близько тисячі гривень.

та
Фото Маріанни Немченко

Наразі Руслан працює над ще однією машиною, яку також збирається передати військовим – триосним УАЗом.

Голова черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко при передачі машини зауважив, що краще санітарне авто обладнати куленепропробивним лобовим склом, а також встановити таке ж бокові скло.

та67
Фото Маріанни Немченко

За словами губернатора, із обладнанням машини зможуть допомогти на Шполянському заводі запасних частин.

та2
Фото Маріанни Немченко

Також Ткаченко звернувся до новообраних народних депутатів із закликом не забувати, що українським військовим потрібна допомога.

загрузка...

Автор статті

Галина Березенко

головний редактор сайту

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.