20130912164615 (1)

Як розповів начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць, з початку року станом на 16 жовтня до бюджетів усіх рівнів спрямовано 3,912 млрд.грн. податків і зборів.

А до кінця місяця надходження від області перетнуть чотирьохмільярдну планку. Наразі загальний фонд державного бюджету отримав від Черкаської області 2156,6 млн.грн. платежів, що на 33,3 млн.грн. більше, ніж за 10 місяців минулого року.  До місцевих бюджетів надійшло 1718,6 млн.грн. платежів.

Розпис рад за жовтень уже виконано майже на 40 відсотків, за 11 банківських днів цього місяця надійшло 75,8 млн.грн.

Також з початку року надійшло 2828,3 млн.грн. єдиного внеску, а військового збору перераховано понад 24 млн.грн.

Робота головного управління спрямована на постійне покращення якості послуг платникам та запровадження нових корисних сервісів. Так, у вересні за запитами підприємців та для їх зручності упроваджено оформлення ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами виключно у місцевих центрах обслуговування платників, а не в обласному центрі, як це було раніше.

Також віднедавна усі бажаючі можуть отримувати на особисту електронну скриньку підбірки актуальних роз’яснень, питань-відповідей та друкованої продукцію головного управління ДФС в області. Широко запроваджено й надання безоплатної первинної правової допомоги у місцевих ЦОП та за номером спеціальної гарячої лінії з оперативного вирішення проблемних питань громадян і бізнесу та надання правової допомоги.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.