Майже три тисячі підприємців області використовують в роботі 6600 реєстраторів розрахункових операцій. З них – 28,2 % формують електронну стрічку та автоматично передають інформацію про готівкові операції на сервери Міндоходів. Ще майже тисячу тисячі одиниць касової техніки новітнього зразка замовили підприємці області.
Про це інформує ГУ Міндоходів у Черкаській області.
Власники новітньої касової техніки перевагами «розумних» реєстраторів розрахункових операцій називають заощадження на папері і відсутність перевірок.
– У моєму магазині касові апарати використовуються вже більше десяти років. За цей час подано величезнау кількість звітів, на складання яких витрачено не одну годину. Контрольних стрічок назбиралися цілі ящики. Я постійно хвилювалася, щоб жодна стрічка не пропала, та не прогавити подачу звіту, адже за це передбачена відповідальність. Встановлений сучасний касовий апарат позбавив мене цих хвилювань, – озвучила своє ставлення до нововведень золотоніський підприємець Вікторія Душка.
Головне управління Міндоходів у Черкаській області нагадує, що з 1 січня 2013 року для суб’єктів господарювання настав обов’язок подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій в електронному вигляді.
Також підприємцям варто враховувати, що з 1 січня 2014 року дозволяється первинна реєстрація лише реєстраторів розрахункових операцій, які створюють контрольну стрічку в електронній формі, та електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг), реєстраторів розрахункових операцій із купівлі-продажу іноземної валюти.
Водночас у ГУ Міндоходів у Черкаській області приймають повідомлення від власників касових апаратів, які мають будь-які ускладнення як щодо переходу на електронну звітність з РРО, так і щодо роботи нової техніки. Телефонувати слід за номером сервісної лінії 33-91-34. Кожен абонент оперативно отримує консультацію та допомогу.
Будьте чемні