дон2
Фото: Про все

“Ні незаконним виборам на Донбассі”, “Ми вибираємо МИР і європейське майбутнє”, “Донбас – це Україна”. Саме із такими плакатами переселенці із Донбасу вийшли 2 листопада на Європейську площу у Черкасах.

Люди, яким через бойові дії довелося тікати зі свого дому, вирішили продемонструвати свій протест проти незаконних виборів, які сьогодні мають пройти на Донбасі за ініціативи незаконних ДНР і ЛНР.  Таким чином показати – мешканці тих регіонів не голосують, а протестують.

дон
Фото: Про все

“Ми, жителі Донбасу, самоорганізувалися через соціальну мережу, без підтримки жодної політичної сили. Я хочу, щоб на нашій землі нарешті настав мир. Ми протестуємо проти терору, який відбувається на Донбасі і проти незаконних виборів”, – говорить Евеліна,  що, як і більшість переселенців, боїться називати своє прізвище, оскільки її рідні  ще залишилися в Донецьку.

За її словами, донецькі і луганські переселенці на Черкащині і надалі будуть виходити на різноманітні площі, щоб досягти свої головної мети – повернутися в український Донбас.

дон3
Фото: Про все

Зауважимо, що акція переселенців “Донбас проти терору і нелегітимних виборів” сьогодні проходить і в інших українських містах.

дон7
Фото: Про все
дог8
Фото: Про все
дон76
Фото: Про все 
до2
Фото: Про все
дон87
Фото: Про все 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.