Віктор Євпак

Віктор Євпак

Засновник стартапу здорового способу життя Food Hacker

Перепелині яйця: природні капсули здоров’я

Перепелині яйця

Сьогодні стало модно регулярно вживати капсули з харчовими добавками, і це цілком виправдано. Усі ми розуміємо, що навіть з максимуму високоякісних продуктів, з’їдених за день,  неможливо отримати необхідну для нашого організму добову дозу вітамінів і мікроелементів. І тут нас виручають харчові добавки, що містять концентрацію корисних речовин.

А чи знаєте ви, що перепелині яйця – це натуральні природні капсули здоров’я, унікальний концентрат необхідних людині вітамінів, мікроелементів і амінокислот? Ще в єгипетських папірусах і древніх китайських медичних книгах говориться про їх лікувальні властивості.

Японія, яка славиться практичністю і турботою про якість життя своїх громадян, перейняла у китайців традицію споживання перепелиного м’яса і яєць з лікувальною метою. Сталося це після ядерного вибуху над Хіросімою і Нагасакі в 1945 році. Японські вчені, розробляючи ефективні методи оздоровлення нації, виявили властивість перепелиних яєць виводити з організму радіонукліди. Крім того виявилось, що цей продукт сприяє розумовому розвитку дітей. Таким чином, в список 12 головних законів країни увійшло зобов’язання для дорослих і дітей споживати декілька перепелиних яєць в день.

Після Чорнобильської аварії, за прикладом Японії наші вітчизняні лікарі склали спеціальне меню для дітей, яких вивезли із зараженої зони, і в це меню входили перепелині яйця. Результат був вражаючим: у дітей скоротилися сердечні болі, кровотечі з носа, запаморочення; стала проходити підвищена стомлюваність, нормалізувався апетит. При цьому – ніяких побічних ефектів, навіть у тих, хто страждав бронхіальною астмою.

Той факт, що перепелині яйця не викликають алергічних реакцій, навіть при діатезі, робить їх незамінним продуктом в дитячій дієтології. Лікарі навіть рекомендують вводити їх в раціон харчування грудних дітей, що знаходяться на штучному вигодовуванні.

Багато вчених вважають, що на відміну від курячих яєць перепелині не можуть стати причиною сальмонельозу (дійсно, у перепелів висока температура тіла, 42 градуси, і тому вони не сприйнятливі до інфекційних захворювань і не хворіють на сальмонельоз).

Так що, перепелині яйця можна вживати в сирому вигляді, що багаторазово збільшує їх користь і лікувальний ефект (як відомо, при тепловій обробці руйнуються більшість корисних речовин).

Перепелині яйця покращують роботу серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту, допомагають при недокрів’ї, гіпертонії, цукровому діабеті, бронхіальній астмі, лікують розлади нервової системи. Завдяки властивості швидко і ефективно піднімати імунітет, вони є відмінною профілактикою ОРЗ, мастопатії і ракових захворювань. Вагітні жінки і літні люди завдяки вживанню яєць збережуть свої зуби, а також – волосся від випадання.

Перепелині яйця незамінні для дітей при порушеннях загального розвитку : вони сприяють зростанню, перешкоджають розвитку рахіту (завдяки вітаміну D). Завдяки вмісту фосфору вони покращують пам’ять, допомагають розвитку розумових здібностей. Вміст кальцію сприяє меншій стомлюваності і більшій рухливості. Помічено, що у дітей, які часто хворіють, споживання яєць знижує випадки ОРЗ у п’ять разів. Яйця допомагають навіть при заїканні!

Також загальновідомим є омолоджуючий ефект яєць, тому їх компоненти входять до складу багатьох марок натуральної європейської парфюмерії. А болгарські вчені виявили, що здатність перепелиних яєць покращувати потенцію перевершує дію ” віагри”!

За матеріалами блогу http://www.foodhacker.com.ua/blog/item/69-perepelinye-yajtsa.

загрузка...

Автор статті

Віктор Євпак

Засновник стартапу здорового способу життя Food Hacker

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.