Плануєш візити у паб “ добрий друг “ ? Із задоволенням розповімо, як там. Так, краще один раз побачити, аніж сто почути. Але іноді перед тим, як щось побачити, краще про це спершу почути. Отож, тільки зайшовши, ти відразу окунешся в атмосферу типового пабу: усе стримано, лаконічно та душевно. Перше, що кинулось мені у вічі у пабі “ добрий друг “ – це надпис “залиште зброю”.
Загалом, є три рівні у цьому закладі: перший поверх, підвал та літня тераса.На першому поверсі та останньо згаданому рівні переважно можна відпочити влітку або ж теплої осені та весни. Взимку ж доведеться спуститися донизу. Підвальний рівень пабу “ добрий друг “ містить чотири зали: одна на окремий стіл, наступна з баром, третя прохідна і четверта з максимальною кількістю столиків. Тобто, як ви розумієте, для кожного типу відпочинку – своя зала.
Меню у пабі “Добрий Друг” – крафтове пиво
Рухаємось до меню у пабі?Почнемо з напоїв. Ну це паб, тому зрозуміло, що основний акцент падає на пиво. Але тут взялися за це питання не на жарт. 24 позиції пива, що б ви розуміли. Щоденно. Асортимент загалом міняється щотижня. Круто ж, так?Окрім величезного переліку крафтового пива, список напоїв включає вино, наливки, авторські коктейлі з пивом, класичні коктейлі, лимонади власного виробництва тощо. Як щодо їжі у пабі “ добрий друг “? Бургери, піци, холодні та гарячі закуски, страви для компаній, салати, лаваші. Та й таке. Коротше, страв достатньо.
Паб “Добрий Друг”
Щодо персоналу. Паб “ добрий друг “ – не є дуже великим закладом, тому їх не так вже й багато. Якщо станеш постійним гостем, то з легкістю усіх запам’ятаєш. Швидкі, кмітливі, приємні. Бармени – то, очевидно, душа пабу: знають і розповідають про пиво все. Для постійних гостей тут діє система лояльності, а саме картки на різні відсотки знижок. А для усіх, наразі, у пабі “ добрий друг “ є багато акцій. Наприклад, -20% на увесь асортимент алкоголю з 00.00 до 02.00 та безкоштовний попкорн за сторі. Ах точно, паб “ добрий друг “ транслює усі важливі футбольні матчі. Ну, а якщо тобі так принципово вболівати вдома, то ти завжди можеш взяти їхнє пиво “з собою”. Тому телефонуй усім своїм добрим друзям – і до зустрічі у пабі “добрий друг “!
Львів – більше не кавова столиця України, а пивна. Ні, тут не з’явилися заміські дачі з величезними засадженими хмелем ділянками. Хоча, якщо ви ще не знали, то в Україні вже давно вирощують свій хміль. Але у нас завжди все, як не в людей: свій ми експортуємо, а для виробництва місцевого пива – імпортуємо іноземний. Ну звісно ж, а як же по-іншому?
Джерело – https://www.goodfriend.net.ua/
Будьте чемні