3bc9cedb066508d52cae4f2dba4cca9661b59313

Партія “Блок Петра Порошенка”, Радикальна партія, Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, “Народний фронт”, “Громадянська позиція”, Всеукраїнське об’єднання “Свобода” і партія Сергія Тігіпка “Сильна Україна” долають бар’єр в 5% і проходять у Верховну Раду за опитуванням Центру “Соціальний моніторинг”.

Про це повідомляють “Українські новини“.

Так, “Блок Петра Порошенка” набирає 39,8% голосів, “Радикальна партія” – 11,2%, “Народний фронт” – 10,4%, “Батьківщина” – 5,9%, “Свобода” і “Сильна Україна” – по 5,2%.

Близькими до прохідного бар’єра є партії “Опозиційний блок” – 4,9% і “Самопоміч” – 4,4%.

52% опитаних також висловили готовність взяти участь у виборах, якби вони проходили в найближчі вихідні, 23,9% – швидш за все взяли б участь; 4,6% – швидш за все не брали б участі, 14,4% – не брали участь би.

Ще 5,1% респондентів не визначилися з відповіддю.

Опитування проводилося з 30 вересня по 7 жовтня у всіх областях України, у Донецькій і Луганській областях опитування проводилося на контрольованих українською державою територіях.

Усього опитані 2 021 респондент старший 18 років.

Статистична погрішність не перевищує 2,2%.

Нагадаємо, “Блок Петра Порошенка”, “Радикальна партія”, “Батьківщина” і “Громадянська позиція” проходять у Раду за опитуванням Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) і Міжнародної фундації виборчих систем (IFES).

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.