DSC0995323 жовтня відбулась прес-конференція політичної партії  Опозиційний Блок за участі кандидатів по мажоритарних округах: Некраси Лариси, Володимира Гудзенка та Віктора Гончара. На прес-конференції Опозиційний Блок заявив про свою готовність нести відповідальність за український народ та  відновити інфраструктуру, зруйнованих міст і сіл Донбасу.

Володимир Гудзенко заявив, що Опозиційний Блок вже зареєстрував у Верховній Раді два законопроекти: “Щодо підвищення рівня соціального захисту пенсіонерів” та “Про відновлення порушених пенсійних прав деяких категорій громадян”.

Перший законопроект передбачає подвійне підвищення мінімального розміру пенсій, таким чином мінімальна пенсія має складати 1898 грн., вже цього місяця влада зобов’язана провести індексацію пенсій мінімум на 40%. Другий законопроект передбачає скасування ганебної пенсійної реформи і повернення пенсій тим громадянам, які мали на неї право до підвищення пенсійного віку.  Також до парламенту вже була внесена пропозиція про повернення виплат допомоги матерям по догляду за дитиною до 3-ох річного віку.

– Я переконаний, що незважаючи на скрутну ситуацію в країні, ми не повинні економити на виплатах найменш захищеним верствам населення, – наголосив Володимир Гудзенко, кандидат у народні депутати по 194 округу.

“Український народ потребує захисту і підтримки. Потребує сильної опозиції, яка змусить владу виконувати свої обіцянки. Адже за шість місяців правління чинна влада так і  не виконала жодної обіцянки: оголошене Президентом перемир’я існує тільки на папері, російські військові і далі вбивають наших співвітчизників, прокуратура та судова система і далі покривають корупційні схеми, хабарі як брали так і беруть! “Опозиційний Блок” бере на себе відповідальність відновити країну, захистити людей, підтримати слабких і відбудувати інфраструктуру зруйнованого Донбасу.

Адже на відміну, від інших політичних сил, наша політична сила – це партія миру і ми закликаємо мільйони співвітчизників об’єднатися і зберегти країну, ми зможемо зупинити війну, відновити економіку, зберегти робочі місця і не дати країні скотитися у прірву!” – заявила кандидат у народні депутати по 197 округу, Некраса Лариса.

–         Ми спільно розробили передвиборну програму під назвою “Мир. Стабільність. Відродження” , яку вже сьогодні можна взяти за основу для діяльності нового уряду. Не уряду камікадзе, а українського уряду. Опозиційний Блок готовий втілювати свою економічну програму, яка передбачає два роки податкових канікул для бізнесу, два роки без перевіряючих та наглядачів. Тому 26 жовтня, українці повинні зробити відповідальний вибір – на користь майбутнього нашої країни, на користь добробуту майбутніх поколінь!

00

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.