555553e

За ініціативи Політичної партії Опозиційний Блок  було внесено законодавчий пакет, який поверне важливі соціальні гарантії для українцівПакет законів про захист і підтримку українських сімей включає пять важливих компонентів по захисту і зміцненню соціальних гарантій:

  • Замороження усіх підвищень тарифів на комунальні послуги і створення програми по сприянню виділення допомоги сім’ям, які потребують дотацій на оплату комунальних послуг в період економічної кризи.
  • Замороження цін на соціально-значущі продукти харчування (прив’язка підвищення мінімальної зарплати до зростаючих цін)
  • Повернення до колишнього рівня державної допомоги при народженні дитини. Адже  скасування допомоги для матерів по догляду за дитиною і зменшення державної допомоги при народженні дитини призведе до погіршення демографічної ситуації та зростання соціальної напруженості в країні.
  • Забезпечення гарантії біженцям щодо своєчасного отримання реєстрації  і забезпечення максимальної підтримки в отриманні житла, харчування і медичних послуг.
  • Збільшення мінімальної пенсії в два рази, нарахування пенсій тим громадянам, які постраждали від збільшення пенсійного віку у рамках попередньої пенсійної реформи.

Юрій Бойко, лідер політичної партії “Опозиційний Блок”  дав коментарі щодо суті запропонованого пакету соціальних гарантій : «Ми підготували законодавчий пакет під назвою  “ Закон про захист і підтримку сім’ї”. Влада сьогодні заморозила пенсії. Ми вимагаємо заморозити підвищення тарифів на комунальні послуги. Ми створимо програму допомоги тим, хто не може заплатити за «комуналку». Влада заморозила заробітні плати вчителям і лікарям. Ми ж вимагаємо заморозити ціни на соціальні продукти харчування. Влада суттєво урізала соціальні виплати. Наш закон, навпаки, збільшить до колишнього рівня розмір допомоги при народженні дитини”.

Політик підкреслив, що мета «Опозиційного блоку» – захистити кожну українську родину, захистити кожного українського пенсіонера, захистити кожного українця – незалежно від його місця проживання.

Нагадаємо, «Опозиційний блок» вже вніс до парламенту два невідкладні законопроекти. Перший з них розморожує індексацію пенсій і підвищує в 2 рази мінімальну пенсію. Другий законопроект передбачає скасування пенсійної реформи.

00 *

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.