Scan

Днями у поштові скриньки округу № 194 повкидали листівки депутата Черкаської міської ради Андрія Більди з проханням підтримати кандидата від партії «Блок Петра Порошенка» Олега Петренка.

Зазначимо, що згідно вихідних даних на листівці, замовником та відповідальною особою за друк є сам А. Більда. Отже, фінансування листівки відбулося не з виборчого фонду кандидата Петренка, що є порушенням закону.

Так, Андрій Більда у листівці говорить про важливість цих виборів, а також просить підтримати на виборах  Олега Петренка.

Зазначимо, що згідно ст. 45. п. 3: «Фінансування передвиборних агітаційних заходів чи матеріалів з джерел, не передбачених частиною другою цієї статті, незалежно від наявності погодження з партіями – суб’єктами виборчого процесу чи кандидатами у депутати, забороняється». Також у п. 2 цієї ж статті вказано: «Партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані в загальнодержавному окрузі, кандидат у депутати в одномандатному окрузі для фінансування своєї передвиборної агітації зобов’язані утворити власний виборчий фонд, що формується в порядку, встановленому цим Законом».

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.