Співробітники Головного оперативного відділу Державної податкової інспекції у місті Черкасах з початку року вилучили горілчаного фальсифікату на 6,5 млн грн.
Про це повідомляє прес-служба ДПІ у місті Черкаси.
За період із 1 січня цього року податківці виявили 13 злочинів у сфері виробництва й обігу лікерогорічаних виробів. За ними відкриті кримінальні провадження. Серед них 8 – щодо виготовлення продукції з недоброякісної сировини, що становила загрозу для життя та здоров’я людей.
Також оперативники припинили діяльність 8 підпільних цехів з виготовлення фальсифікованого алкоголю. У процесі проведення слідчих дій по кримінальних провадженнях вилучено близько 20 тонн спирту та лікеро-горілчаних виробів всього на суму 1,1 млн грн.
Підпільні горілчані цехи, як правило, облаштовують у спеціально відведених приміщеннях у власному домоволодінні, обладнаних саморобним устаткуванням, а складний процес виробництва зводиться до банального змішування спирту з водою. Отримана суміш, зазвичай, розливається у пластикові пляшки та реалізовується невибагливим клієнтам.
У ході відпрацювання місць оптової та роздрібної торгівлі податківці також виявили 15 фактів реалізації тютюнових виробів без необхідної державної реєстрації та ліцензії на даний вид підприємницької діяльності. З незаконного обігу вилучено 15 тисяч пачок тютюнових виробів орієнтовною вартістю 130 тис. грн, в тому числі, в ході вилучення було виявлено тютюнову продукцію іноземного виробництва, тобто, – контрабандного походження.
Будьте чемні