1

Економічний експерт, почесний голова правління ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Олександр Турченяк    переконаний, що 2017-й  стане рекордним роком повернення іноземних інвестицій та появи нових інвесторів.

 

– Сьогодні Україна може запропонувати найбільш привабливі умови для інвестицій, – переконаний Олександр Турченяк. – Наразі європейські ринки пропонують інвесторам незначний відсоток дохідності – від 2-3%, для деяких ніш – 5-6%. Понад 10% дохідності сьогодні можуть запропонувати лише країни пострадянського простору, проте більшість інвесторів за нинішніх умов просто відмовляється вкладати кошти у Росію. І шанси України на те, що 2017 рік стане роком повернення інвестицій та появи нових інвесторів як ніколи великий.

Уже за 1 квартал цього року об’єм капітальних інвестицій в українську економіку склад близько 65 млрд грн. – і це на 21% більше, ніж за такий же період торік.

Сьогодні маємо щонайменше 2 привабливі для інвесторів сфери економіки.  Наразі інвестори переважно вкладають кошти у промисловість, проте стрімко зростають інвестиції у АПК. За той же 1-й квартал цього року інвестицій у АПК виросли на 58%, порівняно із таким же періодом торік.

Тож нам необхідно підтримати цю тенденцію та створити на регіональному і державному рівні необхідні інструменти і механізми для стимулювання та захисту інвестицій та інвесторів і їх інтересів.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.