old-world_179707476

«Білі починають і виграють» – під таким гаслом 7 червня у столиці проходив Другий бізнес-форум Української Бізнес Асоціації. На її запрошення, у заході взяли участь керівники ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» – голова правління Дмитро Просвірнов та почесний голова правління Олександр Турченяк.

 

– Звичайно, природно, що в країні відбуваються інтеграційні процеси суспільства навколо економічних питань, навколо проблем створення рентабельних та високотехнологічних підприємств. Громадськість об’єднується навколо найбільш активної частини суспільства – підприємців, які, по великому рахунку, формують бюджет країни – і своєю працею допомагають державі вирішувати питання соціального захисту населення, –  висловив свою думку Олександр Турченяк.

Надзвичайно актуальні питання, порушені на бізнес-форумі, обговорювалися на високому представницькому рівні. Так, позитивне враження своєю слушністю і практичністю справила промова директора ЄБРР в Україні Шевкі Аджунера, який зазначив, що корупція є найбільшою проблемою української економіки та перешкодою у підтримці її з боку іноземних інвесторів,  проте бізнес повинен бути сміливим – і виходити із тіні, бо лише ведення бізнесу у прозорий спосіб є передумовою подальшого розвитку як для економіки загалом, так і для самого бізнесу.

Особлива увага під час форуму приділена була питанням реалізації інвестиційних проектів, законодавчому забезпеченню такої діяльності та упередження проявів корупції.

– Такий діалог доводить, що Україна в сучасній економічній та геополітичній ситуації не самотня… Представники світової економіки готові до співпраці, однак правила гри на інвестиційному полі мають бути не тільки зрозумілими, а й максимально прозорими й чіткими, особливо в частині захисту інвесторів. Дуже вражений тим, що на такому рівні обговорюються питання внутрішніх, національних інвестицій. Адже потенціал такого резерву, за оцінками незалежних експертів, здатний кардинально змінити ситуацію в питанні протидії спаду економіки країни. Під час обговорення, фактично, питання іноземних і національних інвестицій були поставлені на один рівень. Те, що сьогодні в столиці нашої країни, в Українській Бізнес Асоціації і у Черкасах, серед членів  ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій», порушують одні й ті ж питання, свідчить про системність проблеми…. Ми спілкувались «на одній мові»… Впевнений, що такі заходи – це гарне підґрунтя до взаємовигідного партнерства, – констатував Олександр Турченяк.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.