2

Голова  Регіональної ради підприємців при Черкаській ОДА,  почесний голова правління ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» – про перспективи які відкриває для Черкащини створення індустріальних парків.

 

Нещодавно Верховна Рада у першому читанні прийняла за основу законодавчий пакет, що запроваджує податкові та митні інвестиційні стимули для нових виробництв в Україні через механізм індустріальних парків.

Черкащина претендує на створення одного із перших індустріальних парків – на сьогодні у області уже розроблено концепцію розвитку індустріального парку «Золотоноша». Що це дасть для нашого регіону?

Передовсім, нагадаю, що індустріальні парки – це спеціальні промислові території  з підготовленою інженерно-транспортною інфраструктурою, набором необхідних сервісів, спрощеними регуляторними процедурами та пакетом інвестиційних стимулів для виробничих та науково-дослідних підприємств.  Фактично, це – це виробничі майданчики зі спеціальними інвестиційно-привабливими умовами всередині країни для створення нових виробництв.

Індустріальні парки – це дієвий  механізм індустріалізації економіки та промислової модернізації країни, збалансованого регіонального розвитку, підтримки місцевих виробників та зростання їх конкурентоздатності,    сприяння малому та середньому підприємництву, зменшення безробіття, покращення інвестиційного клімату регіону та  залучення інвестицій.

Переконаний: за розвитком індустріальних парків майбутнє як Черкащини, так і всієї України. І така промислова революція може стати для України новою національною ідеєю.

2

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.