2Голова  Ради підприємців при Черкаській ОДА,  почесний голова правління ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» – про продовження ще на рік мораторію на продаж землі.

 

– Це набагато доцільніше, ніж відкривати ринок землі на недопрацьованій законодавчій базі, – переконаний Олександр Турченяк. – Найперше, необхідно  створити можливість  для  звичайних українців, які працюють на землі, можливість мати кошти на її придбання. Тоді, з одного боку, землю куплять саме ті, хто на ній може працювати, з іншого – власники землі отримають за неї справедливу ціну.

Крім того, на сьогодні не завершено роботу по наповненню земельного кадастру. За приблизною оцінкою, близько частина селян досі не оформила своє  право власності. У декого досі немає акту, який видавався замість сертифіката. А тих, хто вніс свій акт до реєстру нерухомого майна, – ще менше.

Тому продовження мораторію ще на 1 рік – менше зло, ніж на непідготовленому грунті відкривати ринок землі. За цей час треба завершити всю роботу, щоб після відкриття ринку не було скандалів і протестів ошуканих селян.

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.