• OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  За кілька днів Черкаси отримають нового начальника рибного патруля. У цьому запевнив керівник конкурсної комісії, перший заступник Голови Держрибагентства Павло Гвозденко, що завітав до Черкас спеціально для громадського обговорення кандидатури нового керівництва рибного патруля.

   

  У обговоренні, що проходило у штабі ГО «Автомайдан-Черкаси», взяли участь представники «Правого Сектору», «Черкаського автомайдану», цивільного полку «Азов», а також ЗМІ регіону.

  З ними Павло Гвозденко поділився проблемами підбору нових кадрів – зокрема, це низький рівень підготовки кадрів, що претендують на посаду начальника та заступника рибного патруля.

  – Ми спробували дати людям можливість працювати по-новому – але, на жаль, з цього нічого не вийшло. Тож ми вирішили провести повне перезавантаження – ліквідувати старі органи рибоохорони і набрати нових людей. Однакову можливість даємо всім – і тим, хто працював раніше, і новим працівникам: завжди є люди, які готові працювати по-новому. Проте, змушений констатувати, що поки що рівень претендентів дуже низький. І вибирати доводиться «краще з гіршого».

  Наразі на посаду керівника черкаського рибного патруля претендують 6 осіб: колишній співробітник міліції Сергій Ящук, колишній прокурор (нині – банківський колектор) Олександр Поліщук, нинішній юрист Черкасирибоохорони Дмитро Гаврилов, начальник Золотоніського відділу Держгеокадастру Олег Івченко, чинні інспектори Черкасирибоохорони Максим Жуков та Анатолій Соловйов.

  – Наша організація вважає, що керівником може бути досвідчений юрист Дмитро Гаврилов, а заступником – Анатолій Соловйов, – висловив думку громадськості активіст ГО «Автомайдан-Черкаси», член громадської ради при Черкасирибоохороні Андрій Котиченко.

  Уже за кілька днів відбудеться фінальне голосування. Представник Держрибагенства дав обіцянку дослухатися до думки громадськості – проте, якщо жоден із запропонованих кандидатів відбір не пройде, буде проведено новий конкурс.

  Після обрання новий обласний начальник (і його заступник) матимуть 6 місяців випробувального строку, аби зарекомендувати себе, після чого їх буде призначено на постійній основі.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.