вибори

Нарада щодо готовності відповідальних служб міста до виборів пройшла сьогодні у міськвиконкомі під головуванням міського голови Сергія Одарича, – інформує прес-служба установи.

На раді були присутні голови ОВК ( в межах міста розташовано дві ОВК – виборчих округів № 194 та 195), керівники профільних департаментів, зокрема департаменту освіти ( близько 70 відсотків виборчих дільниць знаходяться на територіях загальноосвітніх шкіл), керівники комунальних підприємств, представники правоохоронних органів.

В зв’язку з цим міський голова дав низку доручень щодо належного матеріально – технічного забезпечення виборчого процесу в місті : директору КП «Міськсвітло» Віталію Терьохіну – проконтролювати належне освітлення ДВК та прилеглих територій, директору департаменту житлово – комунального господарства Андрію Наумчуку – забезпечити належний рух транспорту в день виборів, департаменту охорони здоров’я – забезпечити чергування карет «швидкої допомоги» біля ДВК, ПАТ «Укртелеком» – тримати на контролі безперебійний і якісний телефонний зв’язок на дільницях, в ОВК, тощо.

Окрема розмова відбулася стосовно роботи правоохоронців – присутні дійшли висновку, що , вважаючи на те, що частина працівників правоохоронних органів захищає східні рубежі кордонів України і перебуває в зоні АТО, не зайвим було б залучити до охорони громадського порядку та , за необхідності – силової допомоги, наявні громадські формування.

Заступник прокурора міста поінформував присутніх про нещодавні зміни в законодавстві, зокрема про підписаний Президентом Закон « Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян».

В контексті цього міський голова окремо звернувся до голів ОВК та правоохоронців , які в зв’язку з прийняттям Закону набули більше повноважень – при спілкуванні з усіма учасниками виборчого процесу,наголошувати на посиленню відповідальності за вчинення дій, що суперечать Закону.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.